Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dariusz Prus - kandydat na stanowisko prezydenta Wodzisławia Śląskiego

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Wodzisławianin, absolwent kilku uczelni wyższych, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, dyrektor szkoły, radny, przedsiębiorca, wicestarosta wodzisławski. Żona Ewa Dąbrowska-Prus, syn Jakub. Pełnione do tej pory funkcje publiczne i społeczne Radny Powiatu Wodzisławskiego od 2010r., członek Zarządu Powiatu, Komisji Strategii i Rozwoju Powiatu, Komisji Infrastruktury i Ochrony Środowiska, Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Pełna treść wiadomości na: nowiny.pl/143752-dariusz-prus-kandydat-na-stanowisko-prezydenta-wodzislawia-slaskiego.html?1955e8e4b921fee964169846cf97d4bb
nowiny.pl, Źródło artykułu: nowiny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola