Belka
Poniedziałek, 24 Stycznia 2022   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dłuższa droga do naprawy szkód górniczych

Data publikacji: 2019-05-14, Data modyfikacji: 2019-05-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Jedno z ostatnich posiedzeń gminnej komisji infrastruktury technicznej i rozwoju poświęcone było tematyce górniczej. Przybyli na obrady przedstawiciele KWK ROW z Ruchu Marcel i Ruchu Jankowice, wchodzących w skład Polskiej Grupy Górniczej, złożyli radnym sprawozdanie z realizacji napraw szkód górniczych. W zeszłym roku Ruch Marcel zaplanował wykonanie remontów w 338 obiektach. Wykonał je w całości lub części w 506 obiektach. - Zaawansowanie robót wyniosło więc 149% założonego planu - mówili przedstawiciele kopalni. Z kolei Ruch Jankowice w 2018 r. na zaplanowanych 81 obiektach, realizację remontów wykonał tylko na 42. Radni nie kryli swojego niezadowolenia spowodowanego postępem i ilością zrealizowanych zadań. Zwłaszcza kiedy dowiedzieli się, że część z nich pochodziła jeszcze z poprzednich lat.

Pełna treść wiadomości na: nowiny.pl/150945-dluzsza-droga-do-naprawy-szkod-gorniczych.html?4ab4662b0cb8370f0686ed175c72a338
nowiny.pl, Źródło artykułu: nowiny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola