Belka
Poniedziałek, 24 Stycznia 2022   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Data publikacji: 2018-06-06, Data modyfikacji: 2018-06-06
A A AWydrukDrukuj  
 
DOŁĄCZ DO ZAŁOGI MAGAZYNU WYROBÓW GOTOWYCH

Rewolucyjne zmiany w systemie wynagrodzeń firmy Eko-Okna S.A. rozpoczęły się w dziale Magazynu Wyrobów Gotowych, który przyjmie do pracy od zaraz aż 65 osób. Proponowana początkowa stawka wynosi aż 2,8 tys. zł netto.

W magazynie wyrobów gotowych pracuje w obecnej chwili 350 osób. To zdecydowanie za mało, aby sprostać ilości dziennej produkcji. W firmie stale przybywa klientów, na ten moment liczba produkowanych dziennie okien wynosi 6 tysięcy. Mamy 6 tysięcy odbiorców z 35 krajów. Klienci firmy chcą otrzymywać swoje zamówienia jak najszybciej. Strefa tzw. pakowania odpowiada za to, aby wyroby sprawnie i na czas opuściły mury zakładu w Kornicach.

Na czym polega praca w opisywanym dziale? O tym opowiada Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych. - Praca polega na umieszczeniu gotowego asortymentu wyprodukowanego przez każdą z linii produkcyjnych na stojaki transportowe, które wywożone są w tzw. strefę kompletacji załadunku, gdzie następnie są skanowane (na każdym oknie widnieje odpowiedni kod kreskowy, na podstawie którego można sprawdzić na rozpiskach transportowych gdzie należy produkt umieścić) i rozdysponowane do samochodów ciężarowych, a następnie pakowane. Załadowane samochody rozwożą poszczególne produkty do naszych klientów – powiedział Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych.

Ten, wyglądający na pierwszy rzut oka, na niezbyt skomplikowany proces wymaga jednak dużego zaangażowania, odpowiedniej tężyzny fizycznej oraz wysokiego tempa pracy. - Praca nie należy do najlżejszych, dlatego też poszukujemy przede wszystkim osób, które mają tzw. „krzepę”. Dziennie z 1 linii produkcyjnej przenosimy do strefy pakowania około 200 okien. Pracownik sprawdza po kodzie kreskowym gdzie dany towar należy umieścić. Okno trzeba też zabezpieczyć na czas transportu odpowiednią folią. W strefie kompletacji zatrudniamy także operatorów wózków widłowych. Magazyn wyrobów gotowych pracuje w systemie trzyzmianowym – dodaje Tobiasz Suchan.

Podobnie jak w innych działach firmy, także i tutaj nowicjusze w żółtych koszulkach poznają tajniki swojej pracy pod czujnym okiem wewnętrznego trenera – pracownika starszego stażem. Wymiana doświadczeń, informacji, wiedzy to jedne z kluczowych wartości pracowników firmy. Wszystko po to, aby finalnie sprostać wymaganiom klientów. Dynamizm, szybkość, innowacyjność i elastyczność to tutaj kluczowe kompetencje.

- Nasza firma zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, które cały czas są ulepszane w myśl funkcjonującego w zakładzie programu samodoskonalenia. Korzystamy z coraz większej ilości benefitów. Czuje się tutaj, że to nowa, duża społeczność, która dba o siebie. Oprócz dojazdu do firmy autobusami z 9 różnych kierunków, za symboliczną opłatą 20 zł miesięcznie, każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, pakietu specjalnych zniżek/ rabatów, miesięcznych i okolicznościowych premii oraz wielu innych – podsumowuje zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych w EKO-OKNA S.A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji EKO-OKNA S.A. pod numerem telefonu (32) 459 15 64 lub pod adresem e-mail.

MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media, Źródło artykułu: Adventure Media, Autor zdjęć: EKO-OKNA S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola