Belka
Środa, 1 Kwietnia 2020   imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Preferencyjne kredyty 0 proc. dla kupujących kotły w TAURONIE

Data publikacji: 2017-11-02, Data modyfikacji: 2017-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Preferencyjne kredyty 0 proc. dla kupujących kotły w TAURONIE

TAURON dodaje do kompleksowej oferty na zakup kotła gazowego i kotła na ekogroszek możliwość skorzystania z preferencyjnego kredytu 0 proc. w Alior Banku. Nowy produkt jest dostępny pod nazwą TAURON Finansowanie.

Preferencyjny kredyt jest częścią pakietu usług dostępnych dla  klientów indywidualnych TAURONA, którzy planują wymienić stary kocioł na nowoczesne źródło ciepła. Produkt dostępny jest w kilku wariantach i służy sfinansowaniu kosztów zakupu kotła gazowego lub kotła na ekogroszek. Oferta kredytowa została stworzona z myślą zarówno o tych, którzy na wymianę pieca otrzymają częściowe dofinansowanie – np. z gminy, z Regionalnych Programów Operacyjnych czy też z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska 
i Gospodarki Wodnej - a także o osobach, które nie będą ubiegać się o tego typu dopłaty 
i potrzebują kredytu na sfinansowanie całej inwestycji.

TAURON sukcesywnie rozbudowuje portfolio produktowe i poszerza zakres atrakcyjnych rynkowo usług, co jest efektem kompleksowego podejścia do Klienta i jego potrzeb. Wprowadzany właśnie na rynek produkt pn. TAURON Finansowanie jest również  potwierdzeniem konsekwentnie realizowanych przez Grupę działań służących ograniczeniu niskiej emisji - mówi Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego TAURON Polska Energia. Zniesienie bariery, jaką dla wielu osób są koszty związane z wymianą ogrzewania, to także spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów, które są najważniejszym wyznacznikiem naszych działań biznesowych – dodaje wiceprezes.

Zgodnie z założeniami oferty, kredyt 0 proc. na zakup nowoczesnego systemu ogrzewania jest łatwo dostępny. Można go uzyskać bez konieczności wniesienia wkładu własnego i nie trzeba iść do oddziału banku. Wystarczy kontakt poprzez stronę oraz wizyta w punkcie firmy partnerskiej TAURONA. Wszystkie formalności związane z pozyskaniem kredytu są ograniczone do minimum. Co ważne, dla klienta jest to kredyt bez prowizji, odsetek i żadnych dodatkowych opłat – RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) kredytu wynosi 0 proc. Koszty kredytu pokrywa TAURON, a klient oddaje do Alior Banku tyle, ile rzeczywiście pożyczy.

Wraz z udostępnieniem kredytu 0 proc. oferta TAURONA w zakresie systemów ogrzewania stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Klient, który powierzy TAURONOWI kwestię wymiany ogrzewania, otrzyma bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń i projekt nowej instalacji, a także wsparcie formalne – nie będzie musiał martwić się o załatwienie formalności dotyczących składania wniosku o dofinansowanie w ramach lokalnych programów ograniczania niskiej emisji. Klientom, którzy zakupią kocioł gazowy, zagwarantowana zostanie atrakcyjna i stała cena gazu – o 5 proc. niższa od taryfy największego sprzedawcy gazu w Polsce. To nie wszystko – w cenie zawierać się będzie także 11-miesięczna bezpłatna opieka Serwisanta gazowego (koszt w 12. miesiącu to 8,98 zł). Osoby, które skorzystają z oferty, będą mogły uczestniczyć w programie klienckim TAURONA „zwrot za prąd”. Ponadto otrzymają możliwość zakupu za symboliczną złotówkę czujnika: gazu do kotła gazowego lub czadu do kotła na ekogroszek.

Oferta TAURON Finansowanie dostępna jest dla klientów indywidualnych kupujących kotły gazowe lub na ekogroszek. W przyszłości zostanie rozszerzona na kolejne produkty, m.in. TAURON Fotowoltaika oraz TAURON Klimatyzacja.

TAURON Polska Energia SA, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: TAURON Polska Energia SA
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola