Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży!

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży w dniu 06 i 08 maja 2018 roku. Nieznany sprawca w dyskoncie przy ulicy Bogumińskiej wykorzystując nieuwagę pracowników, dokonał kradzieży dwóch hulajnog o łącznej wartości ponad 1.100 złotych. W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono monitoring, na którym zarejestrowano wizerunek nieustalonego sprawcy.

Pełna treść wiadomości na: wodzislaw.slaska.policja.gov.pl/k28/informacje/wiadomosci/243576,Publikujemy-wizerunek-sprawcy-kradziezy.html
wodzislaw.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wodzislaw.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola