Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dojedź(MY) bezpiecznie do celu - profilaktyka i kontrole autokarów przed feriami

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Choć ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się dopiero 11 lutego już od teraz wodzisławscy policjanci prowadzą działania profilaktyczne tj. Dojedź(MY) bezpiecznie do celu czy Bezpieczny PAS(ażer). Wszystkim nam a zwłaszcza rodzicom zależy na tym, by ich pociechy wyjeżdżając na zimowe obozy dotarli na nie bezpiecznie i szczęśliwie z nich powrócili. Mundurowi zachęcają do zgłaszania kontroli autokarów na piśmie lub telefonicznie, z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Pełna treść wiadomości na: wodzislaw.slaska.policja.gov.pl/k28/informacje/wiadomosci/251019,DojedzMY-bezpiecznie-do-celu-profilaktyka-i-kontrole-autokarow-przed-feriami.html
wodzislaw.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: wodzislaw.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola