Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

List do redakcji. Kto odpowiada za utrzymanie zieleni w Wodzisławiu?

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Od kilku lat z bólem serca i głowy obserwuję „twórczość” w dziedzinie terenów zielonych Wodzisławia Śląskiego. Przestrzegając zasady, że „z gustami się nie dyskutuje” zastanawiam się jedynie nad tym, w jaki sposób UM finansuje wszelkie prace związane z budową i utrzymaniem zieleni, kto odpowiada za projekty względnie plany obsadzeń, odbiór roślin i ich dobór do celu jakiemu mają służyć, kto odpowiada za ceny zakupu i jakość zakupionych roślin, za ich pielęgnację, za terminy obsadzeń i analizę jego wpływu na uzyskanie zamierzonego efektu wizualnego i żywotność roślin.

Pełna treść wiadomości na: nowiny.pl/141445-list-do-redakcji-kto-odpowiada-za-utrzymanie-zieleni-w-wodzislawiu.html?4288189d41c50e393c6e4f6a493f2d9e
nowiny.pl, Źródło artykułu: nowiny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola