Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wójt z absolutorium a gmina z coraz niższym zadłużeniem

Data publikacji: 2018-07-22, Data modyfikacji: 2018-07-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Wójt Daniel Jakubczyk otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2017 r. Radni byli w tej sprawi jednomyślni, nie było głosów sprzeciwu ani wstrzymujących się. Za Jakubczykiem przemawia m.in. spadające zadłużenie gminy. Na koniec 2017 r. wynosiło ono 16 mln zł, podczas gdy trzy lata wcześniej, a więc na początku kadencji wynosiło ono 24 mln zł.

Pełna treść wiadomości na: nowiny.pl/141288-wojt-z-absolutorium-a-gmina-z-coraz-nizszym-zadluzeniem.html?b7ca96b8c84bbeac0753a4c2c69619f3
nowiny.pl, Źródło artykułu: nowiny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wodzisławski

Powiat wodzisławski - leży w województwie śląskim, a jego siedzibę stanowi miasto Wodzisław Śląski. Został on odnowiony po reformie administracyjnej z roku 1999. Na obszarze 286 km² mieszka tu 158 tys. osób, co czyni z niego powiat o drugim co do wielkości pod względem zaludnieniu w Polsce. Należy do niego gminy: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana.

Rozpoznawalnym miejscem jest tu bazylika w Pszowie, która jest jednym z istotniejszych miejsc na Śląsku o charakterze pątniczym. W powiecie istnieją ścieżki rowerowe, kierując się nimi, zahaczymy o interesujące miejsca w regionie. Są to m.in. kościoły WNMP w Wodzisławiu, były klasztor w Wodzisławiu oraz zabytkowy drewniany kościół w Łaziskach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola